Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada yan almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) oyun ortamında düzenışdoneş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş muktedir olmak kucakin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş muktedir olmak o kadar hafif bileğildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda elan lüks silah gücü üzere hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu elan uz oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere yan verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile yan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içinde yan vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada yan vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında oyun binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her gün bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda yan vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu kelime üzere görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef buyurmak veya bir nesneyi nişan buyurmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin kendiliğinden olarak binalması valörına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir