İnsanların yasevimliıkları özel andaçlarını, eksperlik alanlarıyla karşılarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak zatî isteklerini tatmin buyurmak kucakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu konu hakkında henüz detaylı bir şekilde selen soldurmak içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Mebdelamadan önce saat kaybetmemeniz namına blog açmadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu birlikte bilmiyorum” diyenler kucakin bile blog ad önerileri yahut domain önerileri yazım tam size için.

Günümüzde blog konuları; kişilerin eksperlik alanları, inceleme yetenekleri üzere belirli bir fakatçta yazılabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden biraz toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir güneş uygulayım bilimi dair selen sunulurken; öteki güneş, siyasetle alakadar paylaşımları blog gönülğinize yakışır bir şekilde yapabilirsiniz. Bir güneş gitar çiktibas dair videoteyp ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir güneş rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Saatımı Hileır?
Website boşaltmak 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır selen ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olur. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde selen soldurmak kucakin kesinlikle blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog boşaltmak saat almaz
Zamanınızı takanak nazar boncuğu şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (yer adı) var ise o saat gülmeyen anlamda nöbetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun kucakine okuyucunun sevilmiş olduğu yazıları geçirmek, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler katmak henüz uzun saat alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış aslında.

Ne Kadara Emtia Olur?
Bu nöbete başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi boşaltmak kucakin çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog boşaltmak kaç tıngır
Cevap “Hayır” Web sitesi boşaltmak kucakin katiyetle öyle ali miktarlarda tıngır harcamanıza lazım yasak. Siteyi kendiniz açacağınız kucakin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya dokumalmayan bu hizmetin aslında maliyeti 1 almanak $20-25.

Yalnızca domain ve hosting kucakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir miktar tutacak. şu demek oluyor ki maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun kucakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere almanak 20-25 Dolar üzere bir rakama müstakbel. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Niye?
Esasen bunun bir çok nedeni olur, ancak en popülerleri:

Evden tıngır edinme kucakin site boşaltmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak tıngır isabet etmek kucakin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır edinme dair en yararlı yöntemlerden biri site inşa etmek ve site açmaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir sefer blog kesinlikle açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu nöbeti kendiniz kucakin bir tıngır edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş buyurmak kucakin : Yalnızca blog geçirmek, kendi duygularını başkaları ile onaylamak kucakin blog açanlarda var. Hatta bu eşhas gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce şahsiyet aracılığıyla siteleri izleme ediliyor.
Varolan nöbetinizi imar etmek kucakin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları kucakerikler ile çok henüz bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger bulunmak kucakin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimse kelimesi son günlerde toplumsal iletişim ortamı kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir konsept evet. Bu eşhas gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu nöbetlerden ali reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse site inşa etmek kucakin 10 niçin yazıma da bir faln derim.

website kurma
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir